Öğrenciler Belediye Başkanı Alhan’ı Ziyaret Etti

Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan, İlköğretim Haftası etkinlikleri çerçevesinde Barabaros İlkokulu öğrencilerini ağırladı.

Öğrenciler Belediye Başkanı Alhan’ı Ziyaret Etti

          Çiçek takdim eden öğrencilere kalem seti hediye ederek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Alhan “2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize hayırlı olsun. Sağlık bir şekilde yüz yüze eğitimin devam edeceği bir yıl olmasını temenni ediyor, öğrencilerimize de nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum” dedi.

          2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı İlköğretim Haftası etkinlikleri çerçevesinde, Barbaros İlkokulu öğrencileri Okul Müdürü Ali İhsan Şeker ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Cendel Akçay ile birlikte Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan’ı ziyaret etti. Çiçek takdim eden öğrencilere ve okul yönetimine nazik ziyaretleri için teşekkür eden Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan “ 6 Eylül itibariyle 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı başladı. Tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize hayırlı olsun. Hepinizin bildiği üzere pandemi döneminde okullarımız kapandı, öğrencilerimiz okullarından uzak kaldı. İnşallah 2021-2022 eğitim öğretim yılı sağlıklı bir şekilde yüz yüze eğitimin tamamlanacağı bir yıl olur. Öğrencilerimize ve öğretmenlerimize nazik ziyaretlerinden ve güzel hediyelerinden dolayı teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4