“Örnek Bir Mükellefsiniz”

Manisa Vergi Dairesi Başkanlığı’ndan Diyarbakır’a atanan Ramazan Yaşar, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ile vedalaştı.

“Örnek Bir Mükellefsiniz”
banner43

Görev yaptığı süre içerisinde uyum içerisinde çalıştıklarını belirten Manisa Vergi Dairesi Başkanı Ramazan Yaşar, hem kişisel olarak, hem de kurumsal olarak Başkan Ergün’ün kamuya ödemelerini zamanında yerine getirerek örnek bir davranış sergilediğine dikkat çekti.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Vergi Dairesi Başkanı Ramazan Yaşar’ı makamında kabul etti. Geçtiğimiz günlerde Diyarbakır’a atanan Yaşar’a hayırlı olsun dileklerini ileten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Bugüne kadar vermiş olduğunuz destekler için Allah razı olsun. Kamu kurumları içerisinde de bulunmamız sebebiyle, sürekli istişare içerisinde olduk. Yapılandırmalarda beraber çalıştık. Kanunlar çerçevesinde opsiyonları beraber kullandık. Yaptığınız uyarılar, verdiğiniz destekler için teşekkür ederim. Biz de, iyi bir mükellefiz. Bir lira da borcumuz yok, Allah’a şükür” dedi.

“Borçsuz bir belediye ile uyum içerisinde çalışıyoruz”

Hem kişisel olarak, hem kurumsal anlamda Başkan Ergün’ün örnek bir mükellef olduğunu belirten Manisa Vergi Dairesi Başkanı Ramazan Yaşar, “Hem kişisel anlamda, hem de kurumsal anlamda bizleri yormayan, uzlaşmacı, ödemelerini zamanında yerine getirerek örnek bir davranış sergilediniz. Bundan dolayı teşekkür ederiz başkanım. Hassasiyetiniz önemli başkanım. Birçok belediye belki borçlanarak farklı alanlara yatırım yapıyor. Siz, önceliği kamu alacaklarına verdiniz. Biz de, örnek gösteriyoruz. Borçsuz bir belediye ile uyum içerisinde çalışıyoruz” dedi. Konuşmaların ardından Başkan Ergün, Yaşar ile vedalaşarak kendisine hediye takdiminde bulundu.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4