Öztozlu Makine Bakım Onarım Şube Müdürlüğü'nü Ziyaret Etti

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı'na bağlı Makine Bakım Onarım Şube Müdürlüğü'nün şantiyesine ziyarette bulundu.

Öztozlu Makine Bakım Onarım Şube Müdürlüğü'nü Ziyaret Etti
banner43

Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü envanterinde kayıtlı araçların Büyükşehir Belediyesi'nin öz kaynaklarıyla bakım, onarım ve periyodik bakımlarının yapıldığı şantiyedeki çalışmaları yerinde inceleyen Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, şantiyede görev yapan personeller ile de bir araya geldi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü envanterinde kayıtlı bulunan araçların Büyükşehir Belediyesi'nin öz kaynaklarıyla bakım, onarım ve periyodik bakımlarının yapıldığı Makine Bakım Onarım Şube Müdürlüğü şantiyesinde çalışmalar aralıksız devam ediyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı bünyesinde hizmet veren Makine Bakım Onarım Şube Müdürlüğü şantiyesine ziyarette bulunarak çalışmaları yerinde inceledi. Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu'ya ziyareti esnasında Destek Hizmetleri Daire Başkanı Metin Memiş ve Makine Bakım Onarım Şube Müdürü Emrullah Oğulluk eşlik etti. Bakım Onarım Şube Müdürlüğü şantiyesinde incelemelerde bulunan Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Makine Bakım Onarım Şube Müdürlüğü yapılan iş ve işlemleri yerinde gördü.

Personelle de Bir Araya Geldi

Makine Bakım Onarım Şube Müdürlüğü bünyesinde görev yapan personeller ile de bir araya gelen Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, önceliklerinin her zaman iş güvenliği olması gerektiğini ifade etti. Öztozlu, pandemi süreci nedeniyle de sosyal mesafe ve hijyen kurallarını hatırlatarak, kurallara uyulmasını istedi ve çalışmalarında başarılar diledi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4