Polis Teşkilatının 174. Kuruluş Yıldönümünde Vali Deniz’e Ziyaret

​​​​​​​Polis Teşkilatının 174. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle İl Emniyet Müdürü Fevzi Bilgiç personeli ile birlikte Manisa Valisi Ahmet Deniz’i makamında ziyaret etti.

Polis Teşkilatının 174. Kuruluş Yıldönümünde Vali Deniz’e Ziyaret
banner43

            İl Emniyet Müdürü Bilgiç, 174. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle müdür yardımcıları, şube müdürleri ve polis memurları ile birlikte nezaket ziyaretinde bulunduklarını belirterek, kendilerini kabul ettiği için Vali Deniz’e teşekkür etti. Bilgiç “174. Yılımız nedeniyle, 200 yıla yakın bir kültürle, İçişleri Bakanlığına bağlı olarak genel müdürlük bazında kılık kıyafet, teçhizat, iletişim ve teknolojik yenilikler ile kapasiteli bir şekilde hizmet etmeye devam ediyoruz” dedi


Emniyet Teşkilatımız Dünyada Örnek Olarak Gösterilen Kurumlardan Bir Tanesi


            Vali Deniz’de Polis teşkilatının 174. Yılını kutlayarak, “Bütün kurumlarımızda olduğu gibi emniyet teşkilatımızda araç gereç donanım bilgi birikimi teknolojik olarak baktığınızda gerçekten kendini çok yenilemiştir. Dünyada örnek olarak gösterilen kurumlardan birisi, canla başla mücadele ediyorlar. Son yıllarda yapılan güven anketlerine baktığımız zaman çok üst düzeyde, halkın güvenini kazanmak güzel bir şey” dedi.


            Vali Deniz, gayretli ve özverili çalışmaları nedeniyle İl Emniyet Müdürü Fevzi Bilgiç ve personeline teşekkür ederek kitap hediye etti.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4