Poyrazdamları Mahallesinin İçme Suyu Deposu Yenilendi

MASKİ Genel Müdürlüğü, Salihli ilçesine bağlı Poyrazdamları Mahallesi Kaledibi bağlısında bulunan 75 metreküplük içme suyu deposunun bakım ve onarım çalışmalarını tamamladı.

Poyrazdamları Mahallesinin İçme Suyu Deposu Yenilendi

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, içme suyu depolarında yürüttüğü bakım onarım çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. İçme Suyu Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen çalışmalar kapsamında Salihli ilçesine bağlı Poyrazdamları Mahallesi Kaledibi bağlısında bulunan 75 metreküplük içme suyu deposunun bakım ve onarım çalışmaları tamamlandı. İçme suyu deposunda dış cepheden, manevra odasına, yalıtım sisteminden fayans döşemelerine kadar birçok alan yenilendi. Yapılan çalışmayla mahalleye hem daha sağlıklı hem de daha kesintisiz su ulaşması sağlandı.

“Çalışmadan çok memnun kaldık
Çalışmaları değerlendiren mahalle muhtarı Harun Yaşa, “Mahallemizin Kaledibi bağlısında bulunan depomuzun yenileme çalışmaları tamamlandı. Çalışmadan çok memnun kaldık. Mahalle merkezimizde bulunan 2 deponun da bakım ve onarım çalışmaları ise devam ediyor. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün ve MASKİ Genel Müdürlüğü başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederiz” diye konuştu.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4