Salihli'de Hasalan Mahallesi Yolu Yenilendi

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Salihli Hasalan Mahallesi'nde 4 kilometrelik sathi kaplama çalışması gerçekleştirdi.

Salihli'de Hasalan Mahallesi Yolu Yenilendi
banner43

Bu kapsamda Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı da çalışma yapılan yolda incelemelerde bulunarak yol hakkındaki memnuniyeti dinledi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilmesi amacıyla yol yapım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanlığı'na bağlı ekipler Salihli Hasalan Mahallesi'nde sathi kaplama çalışması gerçekleştirdi. TCK (Türkiye Cumhuriyeti Karayolları) E 96 karayolundan Hasalan Mahallesi'ne bağlanan yolda 4 kilometrelik sathi kaplama çalışması gerçekleştirildi. Bu kapsamda Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı Mahalle Hizmetleri Şube Müdürü Nuray Çevirmeci, Salihli Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Orçun Abalı ve Muhtarlık İşleri Daire Başkanlığı personelleri Hasalan Mahallesi Muhtarı Ercan Ayyürü ile bir araya geldi. Yol yapım çalışmaları hakkında memnuniyetini paylaşan Hasalan Mahallesi Muhtarı Ercan Ayyürü hem yol hakkında bilgiler verdi hem de emeği geçenlere teşekkürlerini iletti.

Bu Yolun Yükü Fazla

Hasalan Mahallesi Muhtarı Ercan Ayyürü, “Bu yol Hasalan Mahallemizle Ankara yolunu bağlayan 4 kilometrelik bir yoldur. Yolumuz Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından çok güzel şekilde yapılmıştır, yolumuzdan çok memnun kaldık. Yolumuz önceden çok bozuktu. Şimdi çok güzel oldu. Bu yol 3-4 mahalleyi ana asfalta çıkmada taşıyan bir yoldur. Bu yol yükü fazla olan bir yoldur. Bütün çiftçiler bu yolu kullanmaktadır. Bu yolda toz topraktan da geçilmiyordu. Mahsuller hep toz oluyordu. O yüzden yolumuz artık çok iyi oldu. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4