Sancaklıbozköy Mahallesinde İçme Suyu Sondajı Devreye Alındı

MASKİ Genel Müdürlüğü, Şehzadeler ilçesine bağlı Sancaklıbozköy Mahallesinde mevcut sondajın pompa ve elektrik panosu bağlantısını yaparak depoya su vermeye başladı. 

Sancaklıbozköy Mahallesinde İçme Suyu Sondajı Devreye Alındı

Çalışmalarla birlikte mahalle sakinleri kesintisiz ve sağlıklı suya kavuştu. 

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde vatandaşlara kesintisiz ve sağlıklı içme suyu temini noktasındaki çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda ilk olarak İçme Suyu Dairesi Başkanlığı bünyesinde Şehzadeler ilçesine bağlı Sancaklıbozköy Mahallesine mevcut sondajın bağlantısının yapılması için 3 kilometre terfi hattı döşendi. Son aşamada ise Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından sondajın pompa ve pano bağlantısı yapılarak 25 metreküplük biriktirme deposuna su verilmeye başlandı. Böylece Sancaklıbozköy’de ortaya çıkan içme suyu ihtiyacı MASKİ’nin çalışmalarıyla giderildi.

Muhtar Dalgın’dan Başkan Ergün’e teşekkür

Mahalle muhtarı Kadir Dalgın, “MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından mahallemizde bulunan sondajın bağlantısı yapılarak artık vatandaşlarımıza sağlıklı su ulaştırılmaya başlandı. Çalışmalardan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün ve emeği geçenlere teşekkür ederiz” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4