SANCAKLIBOZKÖY TOKİ KONUTLARI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI  

Sancaklıbozköy Mahallesi’nde yapılacak 400 konutluk TOKİ projesi için yüklenici firma alanda şantiye kurulumuna başlarken; Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Manisa Malisi Yaşar Karadeniz ile birlikte bölgede incelemelerde bulunarak,  Vali Karadeniz’e proje hakkında bilgi verdi.

SANCAKLIBOZKÖY TOKİ KONUTLARI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI  

TOKİ tarafından Sancaklıbozköy Mahallesi’nde yapılacak 400 sosyal konut için yüklenici firma inşaat sahasında şantiye kurmaya başladı. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Manisa Malisi Yaşar Karadeniz ile birlikte bölgede incelemelerde bulunarak,  Vali Karadeniz’e proje hakkında bilgi verdi. Başkan Çelik şöyle konuştu; “Sayın Valimiz ile birlikte TOKİ tarafından Sancaklıbozköy’de yapımına başlanacak 400 konutluk toplu konut şantiye alanında incelemelerde bulunuyor, Sayın Valimizi bilgilendiriyoruz. Sancaklıbozköy Mahallemiz belediye başkanlığımız döneminde belediyemizden ve hükümetimizden ciddi yatırımlar alan bir bölge. Bulunduğumuz alanda TOKİ konutlarının yapımına başlanıyor, hemen karşı tarafta yine içerisinde açık ve kapalı düğün salonlarının yer alacağı bir tesisin ihalesini yaptık, yakın zamanda temelini atacağız. Hizmetlerimiz devam ediyor.  Sayın Valimizi de bilgilendiriyoruz. Gördüğümüz yüz dönümlük alanda şantiye kurulumu hazırlıkları yapılıyor. 400 konut yapılacak. Bu vesileyle emeği geçen Sayın Valimize, milletvekillerimize ve bakanlarımıza çok teşekkür ediyorum. Şehzadeler halkı için hayırlı olsun”

“EMEĞİ GEÇENLERİ TEBRİK EDİYORUM”  

TOKİ konutlarının yapılacağı alanda incelemeler yapan ve Başkan Çelik’ten bilgi alan Vali Karadeniz ise şöyle dedi; “Sancaklıbozköy bana göre bir örnek model olarak ele alınmalı. Türkiye’de genel olarak bir kırsal alanın boşalması problemimiz var. Oysa burada tam tersine. TOKİ 400 konut yapıyor. Bu da burada nüfusun arttığının göstergesidir. Tarımsal üretime ne kadar önem verirsek, üreticimiz elde ettiği geliriyle ne kadar işi bir yaşam sürebilirse orada kalıcı olur. Sancaklıbozköy halkını ben tarımsal üretimleri nedeniyle tebrik ediyorum. Konutlar onların daha üst standartlarda yaşam sürmelerini sağlayacak. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Emeği geçenleri tebrik ediyorum.”  

Kaynak; Belediye Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4