Sarıpınar’ı Yağmur Suyu Çilesinden Kurtaracak Çalışma Tamamlandı

​​​​​​​MASKİ Genel Müdürlüğü, Salihli ilçesine bağlı Sarıpınar Mahallesinde başladığı bin 100 metrelik yağmur suyu hattı döşeme çalışmasını tamamladı.

Sarıpınar’ı Yağmur Suyu Çilesinden Kurtaracak Çalışma Tamamlandı
banner43

Mahalle Muhtarı Öner Karabulut da yapılan çalışma nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür ederek, kendilerini büyük bir dertten kurtardığını söyledi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde döşediği yağmur suyu hatları ile yağışlı havaların vatandaşlar için sorun olmasının önüne geçiyor. Bu kapsamda, Salihli ilçesine bağlı Sarıpınar Mahallesinde başlatılan yağmur suyu hattı döşeme çalışması da tamamlandı. Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen çalışma ile mahalleye bin 100 metre yağmur suyu hattı döşendi. Izgara montajının da yapıldığı mahalle, yağışlı havalara karşı hazır hale getirildi. Çalışmaları Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Orçun Abalı da yerinde takip etti.

“Emeği geçen herkesten Allah razı olsun”

Mahalle Muhtarı Öner Karabulut, Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğünün önemli çalışmalara hayat verdiğini belirterek, “Çalışmadan memnunuz. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Cengiz Başkan bizi büyük bir dertten kurtardı” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4