Saruhanlı'da da Büyükşehir Akşamı Yaşandı

Saruhanlı'da da Büyükşehir Akşamı Yaşandı
saruhanli_11

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin “İki Direk Bi Şamata” isimli orta oyunu bu kez Saruhanlı’da sahnelendi. Saruhanlı tören alanında gerçekleştirilen oyun ilçe halkı tarafından ilgiyle izlenirken, Büyükşehir Belediyesi’nin desteklerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Saruhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Yaralı, “Manisa Büyükşehir Belediyesi ile birlikte sizlere hizmet etmeye çalışacağız. Bundan sonra çok daha güzel günlerin bizleri beklediğini düşünüyorum” dedi.

İlçedeki tören alanında düzenlenen orta oyununu vatandaşların yanı sıra Saruhanlı Kaymakamı Erdoğan Kanyılmaz, Belediye Başkanı Hüseyin Yaralı, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, Genel Sekreter Yardımcısı Fuat Uuzn, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu, Sosyal İşler Şube Müdürü Nuray Çevirmeci, Gıda Bankası Sorumlusu Emin Keçeci, Büyükşehir Saruhanlı Koordinatörü Hakan Ulak da izledi. Oyun öncesinde vatandaşlara Osmanlı Macunu ve Ramazan Şerbeti ikram edildi. Yaklaşık bir saat süren komedi türündeki oyun ilçe halkına keyifli bir gece yaşattı. Programın sonunda Başkan Yaralı ve Genel Sekreter Memiş, oyunda rol alan sanatçıları tebrik ederek çiçek verdi.

Büyükşehir Saruhanlı El Ele

Saruhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Yaralı, yaptığı konuşmada Saruhanlı’da düzenlenen Ramazan etkinliğinden dolayı Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ederek şöyle konuştu, “Öncelikle Ramazan ayının hepimize hayırlı olmasını diliyorum. Manisa’nın büyükşehir olmasıyla birlikte yeni bir süreç yaşıyoruz. Bizler de Saruhanlı Belediyesi olarak Manisa Büyükşehir Belediyesi ile birlikte sizlere hizmet etmeye çalışacağız. Bundan sonra çok daha güzel günlerin bizleri beklediğini düşünüyorum” Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Memiş ise Saruhanlı’da böylesi kalabalığı görmenin kendilerini mutlu ettiğini ifade ederek, “Manisa Büyükşehir Belediyesi 17 ilçesi ile bütünleşmek ve 11 ayın Sultanı Ramazan ayında halkımızla iç içe olmak için bu tür etkinlikler düzenliyor. Hep birlikte böylesi güzel etkinliklerde bir araya gelerek, günün yorgunluğunu atıyoruz. Aynı zamanda sanatçılarımız performanslarıyla bizleri hem eğlendiriyor hem de düşündürüyor.  Her ilçemizde olduğu gibi bu akşam da güzel bir program olduğu kanaatindeyim. Katılan herkese teşekkür ediyorum” dedi. Konuşmaların ardından Saruhanlılı vatandaşların alkışları eşliğinde sahne selamı verildi.
Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2014, 12:01

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4