Şehzadeler Karaoğlanlı AAT’nin Çevre İzin Belgesi Yenilendi

MASKİ Genel Müdürlüğünün başarılı bir şekilde işlettiği Şehzadeler Karaoğlanlı Atıksu Arıtma Tesisinin de çevre izin belgesi yenilendi.

Şehzadeler Karaoğlanlı AAT’nin Çevre İzin Belgesi Yenilendi

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, başarılı bir şekilde işlettiği atıksu arıtma tesisleriyle gelecek nesiller için çalışıyor. Atıksuların insana ve doğaya verdiği zararın önüne geçen tesisler ile ilgili atıksu mevzuatında belirtilen kriterlere uygun olarak hizmet veren MASKİ, vatandaş sağlığı için kritik öneme sahip önemli bir görevi yerine getiriyor. Bu kapsamda özverili bir şekilde işletilen Şehzadeler Karaoğlanlı Atıksu Arıtma Tesisinin ‘Çevre İzin Belgesi’ de 5 yıllığına yenilendi. Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü yetkililerinin tesiste yaptığı incelemelerin ardından yenilenen Çevre İzin Belgesi ile tesislerin başarılı işletim süreci bir kez daha tescillendi.

“Temiz bir Manisa için çalışıyoruz”

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün geleceğe daha sağlıklı ve daha yaşanılabilir bir Manisa bırakma hedefleri doğrultusunda il genelinde 19 atıksu arıtma tesisini başarılı bir şekilde işlettiklerinin altını çizdi. Çevik, “İl genelinde hayata geçirdiğimiz Atıksu Arıtma Tesislerimizi başarılı bir şekilde işleterek temiz bir Manisa oluşumuna katkıda bulunuyoruz. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün liderliğinde tüm tesislerimizde olduğu gibi çevreye duyarlılığı, iş sağlığı ve güvenliği konularındaki hassasiyeti ve özverili çalışmaları sayesinde Karaoğlanlı Atıksu Arıtma Tesisimizin de Çevre izin belgesi yenilendi” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4