ŞEHZADELERDEN ESNAFA 1919 TÜRK BAYRAĞI

​​​​​​​Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Şehzadeler çarşında esnafa 1919 Türk bayrağı dağıttı.

ŞEHZADELERDEN ESNAFA 1919 TÜRK BAYRAĞI

Başkan Çelik “Şanlı bayrağımız dosta güven düşmana korku salsın. Hemşehrilerimin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum” dedi.

Şehzadeler Belediyesi 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle çeşitli etkinlikler düzenledi. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik,  Şehzadeler çarşısında esnafları ziyaret ederek,  esnaf ve vatandaşların bayramını kutladı, onlara Türk bayrağı hediye etti. Başkan Çelik tam kapanma sürecinin ardından yeniden kepenk açan esnaflarla sohbet ederek, onlara hayırlı işler diledi.  Esnafın ve vatandaşın büyük ilgi gösterdiği Başkan Çelik, esnaflara 1919 adet Türk bayrağı dağıttı.  Etkinliğe dair bir açıklama yapan Başkan Çelik “19 Mayıs 1919’un 102. yılında   Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramında Şehzadeler Belediyesi olarak bir takım etkinlikler yapıyoruz. Sesli araçlarımız ile yaptığımız etkinliklerin yanında 1919vtane Türk bayrağını esnaflarımıza hediye ediyoruz. Yine bunun haricinde vatandaşlarımıza da bayrak hediyemiz devam ediyor. Hedefimiz bayram coşkusuna coşku katmak. Milli ve dini günler ortak paydamızdır.  Bayrağımız hepimizin ortak paydasıdır. Ne kadar farklı örüşlerimiz olsa da bizi biz yapan ortak değerlerimizin önemini vurgulamak , ay yıldızlı bayrağımızı dalgalandırmak  dosta güven düşmana korku salmak için bayrak hediye ediyoruz. Bu vesile ile tüm esnaflarımıza hayırlı işler diliyorum. Tüm vatandaşlarımızın , özellikle de sevgili gençlerimizin  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum.  İyi bayramlar Şehzadeler.” şeklinde konuştu.

“BAŞKANIMIZ BİZİ HİÇ YALNIZ BIRAKMIYOR”

Başkan Çelik’e büyük ilgi gösteren esnaflar da duydukları memnuniyeti şu sözlerle dile getirdi; “Öncelikle başkanımıza ziyareti nedeniyle çok teşekkür ediyoruz.  Gerek dini gerekse de milli bayramlarda bizi hiç yalnız bırakmıyor sürekli ziyaret ediyor. Kendisinden çok memnununuz. Allah razı olsun” 

Kaynak; Belediye Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4