Seyitahmet Mahalle Muhtarı Yaşar Ali Dalgıç: “MASKİ Personelimiz Canla Başla Çalışıyor.”

MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar ilçesine bağlı Seyitahmet Mahallesinde işlevini yitirmiş ve deforme olan kanalizasyon hattında yenileme çalışması başlattı.

Seyitahmet Mahalle Muhtarı Yaşar Ali Dalgıç: “MASKİ Personelimiz Canla Başla Çalışıyor.”

Çalışmaları yerinden inceleyen mahalle muhtarı Yaşar Ali Dalgıç, “MASKİ personelimiz var gücüyle çalışıyor, bunları gözümle görüyorum. İhtiyaçlarımız konusunda bir dediğimizi iki etmiyorlar” dedi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde deforme olan ve sorun yaşanan kanalizasyon hatlarını yenileme çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Bu kapsamda Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından Akhisar ilçesine bağlı Seyitahmet Mahallesinde tıkanma ve çökmeler meydana gelen kanalizasyon hattında özverili bir şekilde bakım onarım ve sağlamlaştırma çalışmasına başlandı. Mahalle muhtarı Yaşar Ali Dalgıç da bölgeye giderek çalışmaları yerinde inceledi.

“Bir dediğimizi iki etmiyorlar”

Çalışmalarla ilgili konuşan muhtar Yaşar Ali Dalgıç, “Kanalizasyon mahallemizdeki en büyük ihtiyaçtı. Şu anda mahallemizde çalışmalar devam ediyor. Böyle hizmetler mahalleme geldiğinde inanın ki çok seviniyorum. MASKİ personelimiz var gücüyle, canla başla çalışıyor, ellerinden geleni yapıyorlar, bunları gözümle görüyorum. İhtiyaçlarımız konusunda bir dediğimizi iki etmiyorlar. Emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4