Tasarım ve Beceri Atölyesi Açılışı Yapıldı

Vali Yaşar Karadeniz, Minik Yıldızlar Projesi kapsamında Şehzadeler Sancaklı Bozköy 75. Yıl İlk ve Ortaokulu’na yapılan tasarım ve beceri atölyesinin açılış törenine katıldı.

Tasarım ve Beceri Atölyesi Açılışı Yapıldı

Manisa Organize Sanayi Bölgesi ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan Eğitim İş Birliği protokolü ile hayata geçirilen Minik Yıldızlar Projesi kapsamında Şehzadeler Sancaklı Bozköy 75. Yıl İlk ve Ortaokulu’na yapılan tasarım ve beceri atölyesinin açılışı Vali Karadeniz’in katılımıyla yapıldı.

Vali Yaşar Karadeniz, Manisa Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Sait Türek, Manisa OSB Bölge Müdürü Funda Karaboran, İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Dikici, protokol üyeleri, öğretmenler ve öğrencilerin katılımıyla açılış töreni gerçekleştirildi.

Vali Yaşar Karadeniz, tasarım ve beceri atölyesinin kurulmasında emeği geçenlere teşekkür ederek hayırlara vesile olmasını diledi.

Manisa Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Sait Türek ise Manisa’nın yeni neslinin eğitim ve gelişimi için bugüne kadar destek verdiklerini ve gelecekte de bu çalışmalarına devam edeceklerini ifade etti.

Şehzadeler Sancaklı Bozköy 75. Yıl İlk ve Ortaokulu Müdürü Mutlu Güneş, tasarım ve beceri atölyesinin kurulmasında emeği geçenlere öğrenciler, öğretmenler ve okul yönetimi adına teşekkür etti.

Açılış töreni sonrası tasarım ve beceri atölyesinin kurulmasına katkı sağlayan kurum, kuruluş ve şahıslara Vali Karadeniz ve protokol üyeleri tarafından teşekkür belgesi ve plaket takdim edildi.

Daha sonra tasarım ve beceri atölyesi sınıflarını inceleyen Vali Karadeniz, öğrencilerin çalışmalarını ve projelerini sergiledikleri stantları gezerek çalışmaları hakkında öğrencilerden bilgi aldı.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4