Taşkın Önleyici Çalışmalar Son Sürat

​​​​​​​MASKİ Genel Müdürlüğü, Salihli ilçesi Hacıhıdır ve Poyrazdamları Mahallelerinde dere yataklarına koruge boru döşeyerek, yağışlı havalarda yol geçişlerinde yaşanan sıkıntıları giderdi.

Taşkın Önleyici Çalışmalar Son Sürat
banner43

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, görev ve sorumluluk alanı içerisinde yer alan her türlü soruna çözüm üretmeye devam ediyor. Bu amaçla MASKİ, Salihli ilçesine bağlı Hacıhıdır ve Poyrazdamları Mahallelerindeki dere yataklarında da çalışma gerçekleştirdi. Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığına bağlı ekiplerce uygulamaya geçirilen çalışmayla, yağmur sularının daha sağlıklı bir şekilde deşarjı sağlanarak yaya ve araç geçişlerini engellemesinin önüne geçildi.

“Büyükşehir Belediyesi’nin ve MASKİ’nin hizmetlerinden memnunuz”

Hacıhıdır Mahalle Muhtarı Mahmut Akkuzu, “Büyükşehir Belediyesi’nin ve MASKİ’nin hizmetlerinden memnunuz. Mahallemizde güzel bir çalışma yapıldı. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

“MASKİ tarafından mahallemizde güzel bir çalışma yapıldı”

Poyrazdamları Mahalle Muhtarı Harun Yaşa, “Çalışmalardan memnunuz. MASKİ tarafından mahallemizde güzel bir çalışma yapıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e hizmetleri nedeniyle teşekkür ediyoruz” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4