Temrek Mahallesinde Yol Geçişleri Güvenli Hale Geldi

MASKİ Genel Müdürlüğü, Köprübaşı ilçesine bağlı Temrek mahallesindeki dere geçiş noktasında menfez çalışmasını tamamladı.

Temrek Mahallesinde Yol Geçişleri Güvenli Hale Geldi

Yol geçişinin daha güvenli hale geldiği çalışma ile vatandaşların can ve mal güvenliği sağlandı. Mahalle muhtarı Gencer Koçak, “On numara bir çalışma oldu. Sıkıntı çözüldü. MASKİ’den memnunuz” dedi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelindeki dere yataklarına yakın olan yerleşim yerlerinde araç ve yaya geçişlerini sağlıklı hale getirmek ve her türlü can ve mal güvenliğini sağlamak adına çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından Köprübaşı ilçesine bağlı Temrek mahallesindeki dere geçiş noktasında başlatılan menfez çalışması tamamlandı. Zamanla deformasyona uğrayan ve mahalleye sıkıntı yaratan yol geçiş noktasındaki çalışma ile hem ulaşım tekrar güvenilir hale geldi hem de vatandaşların can ve mal güvenliği sağlandı. Çalışmalarda Büyükşehir Belediyesi Köprübaşı Muhtarlık İşleri Şube Müdürü ve MASKİ İlçe Şefi Enver Çetin ve mahalle muhtarı Gencer Koçak da bulundu.

“On numara bir çalışma oldu”

Mahalle muhtarı Gencer Koçak, “Mahallemize bağlı Küme Evlerine ulaşımı sağlanan yol geçiş noktasında menfez olmaması nedeniyle buradan geçen araçlar zor durumda kalıyordu. Yağışlı havalarda ise ulaşım tamamen sorun teşkil ediyordu. MASKİ’ye bildirdikten sonra ekipler güzel bir çalışma yaptı. Artık sıkıntı çözüldü. Çok memnun kaldık. Emek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4