TOKİ’den MASKİ’ye Ziyaret

MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Uygulamalar Şube Müdürü Emrah Bıyıkoğlu’nu makamında kabul etti.

TOKİ’den MASKİ’ye Ziyaret

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Burak Aslay, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Uygulamalar Şube Müdürü Emrah Bıyıkoğlu’nu makamında kabul etti. Ziyarette, Genel Müdür Yardımcıları Erman Aydınyer ve Gökhan Çevik de hazır bulundu. TOKİ’nin Manisa’da yapacağı toplu konutların altyapı çalışmalarına ilişkin detayların görüşüldüğü ziyarette, bölgelere yapılacak arıtma tesisleri ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu. TOKİ Uygulamalar Şube Müdürü Emrah Bıyıkoğlu, kendilerini kabul eden Genel Müdür Burak Aslay’a teşekkür etti.

“Manisa için çalışıyoruz”

 Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, “17 ilçesi ile her geçen gün gelişerek büyüyen Manisamız için proje üretiyor, daha refah ve modern bir yaşam alanına sahip olması için var gücümüzle çalışıyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün liderliğinde vatandaşlarımızın en önemli ihtiyacı olan altyapı hizmetlerine ilişkin de üzerimize düşen tüm çalışmaları eksiksiz bir şekilde yapmaya çalışıyoruz.       

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4