Turgutlu’dan MASKİ’ye Ziyaret

MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın ve Belediye Başkan Yardımcısı Evren Erbaş Ser’i makamında ağırladı.

Turgutlu’dan MASKİ’ye Ziyaret
banner43

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Burak Aslay, Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’ı makamında ağırladı. Ziyarette, Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Evren Erbaş Ser de yer aldı. Akın, Genel Müdür Aslay’a yeni görevinde başarılar dileyerek, hayırlı olsun temennisinde bulundu. Ziyarette, ayrıca MASKİ Genel Müdürlüğünün, Turgutlu ilçesinde hayata geçirdiği hizmetler ve yapılacak olan projeler görüşüldü.

Turgutlu’nun çehresi değişti

MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’a ziyaretinden dolayı memnuniyetini ifade ederek, “İçme suyu, kanalizasyon, yağmur suyu ve kilit parke çalışmaları ile ilçemizin çehresini değiştirmeye devam ediyoruz. İlçe ayrımı yapmaksızın hemşerilerimizin yanında olduk. Bundan sonraki süreçte de Turgutlu’ya hak ettiği hizmetleri kazandırmak için var gücümüzle çalışacağız. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4