VALİ BEKTAŞ, ZİYARETÇİLERİNDEN SORUNLARI TESPİT EDİYOR

VALİ BEKTAŞ, ZİYARETÇİLERİNDEN SORUNLARI TESPİT EDİYOR
manisa_vali_ziyaret_2

Manisa Valisi Erdoğan Bektaş, 3 Haziran’da Manisa’da göreve başlamasının ardından kendisini ziyaret etmek isteyen konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

Manisa’da ili tanıma amaçlı programlarının yanında çeşitli toplantı, açılış ve etkinliklere katılan Vali Bektaş, sık sık Soma’ya giderek maden işçileri ve ailelerinin sorunlarıyla da yakından ilgileniyor. Kapılarının herkese sonuna kadar açık olduğunu ifade eden Vali Bektaş, Manisa Havacılık Topluluğu Spor Kulübü Başkanı Arif Bakkal ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı.

Ziyarette Manisa Havacılık Topluluğu Spor Kulübü Başkanı Bakkal Manisa’daki havacılık sporları hakkında Vali Bektaş’a bilgi verdi ve kulübün sorunlarını anlattı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Vali Bektaş, Manisa’da hava sporlarının geliştirilmesi gerektiğini vurguladı. Vali Bektaş, tüm kurumlarla işbirliği içerisinde çalışarak Manisa’nın kalkınması için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

TFF İcra Kurulu Üyesi ve Profesyonel Kurul Başkanı Arif Koşar’ın Ziyareti

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) İcra Kurulu Üyesi ve Profesyonel Kurul Başkanı Arif Koşar da Vali Bektaş’ı ziyaret ederek ‘hayırlı olsun’ dileklerini iletti. Ziyarette Soma’daki futbol okulu ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Ensar Vakfı Manisa Şubesinin Ziyareti

Ensar Vakfı Manisa Şube Başkanı Arif Çeler ve yönetim kurulu üyeleri Vali Erdoğan Bektaş’ı makamında ziyaret etti.

Vali Bektaş’a görevinin hayırlı olması temennisinde bulunan Çeler, Vakfın çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Bektaş, Ensar Vakfının yapmış olduğu çalışmalar için teşekkürlerini iletti.

Yiğitbaşı Vakfının Ziyareti

Yiğitbaşı Vakfı Başkanı Sefer Saadet Yıldız, yönetim kurulu üyeleri Mehmet Dirik ve Ahmet Eren de Vali Bektaş’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Vali Bektaş’a görevinde başarılar dileyen Yıldız, Manisa'nın manevi mimarı olarak bilinen Ahmed Şemseddin-i Marmaravi Yiğitbaşı Hazretleri hakkında bilgi verdi.

Yiğitbaşı Vakfı Başkanı Sefer Saadet Yıldız günün anısına Vali Bektaş’a Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (S.A.V.) 'in Hilye-i Şerif tablosunu hediye etti.

Daire Müdürleri de Vali Bektaş’ı Ziyaret Etti

Manisa’da görev yapan bazı daire müdürleri de Vali Bektaş’ı ziyaret etti. Ziyarete Orman ve Su işleri 4. Bölge Müdürü Rahmi Bayrak, İzmir Meteoroloji 2. Bölge Müdürü Murat Şahin de katıldı.

Vali Bektaş’a ‘hayırlı olsun’ dileklerini ileten daire müdürleri çalışmaları hakkında bilgi verdiler.
Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2014, 08:40

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4