Vali Bektaş'tan Başkan Ergün'e İade-i Ziyaret

Vali Bektaş'tan Başkan Ergün'e İade-i Ziyaret
vali_ergun_13

MANİSA Valisi Erdoğan Bektaş, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e iade-i ziyarette bulundu. Manisa’da geride kalan 5 yılda yapılan çalışmalar ile büyükşehir olmasıyla birlikte yapılacak olan çalışma ve projeler hakkında sunum yapan Başkan Ergün, kentin adına yakışır şekilde büyümesi ve gelişmesi için tüm ekibiyle birlikte, gece gündüz demeden çalıştıklarını vurguladı.

Kastamonu Valiliği görevinden yaklaşık 1 ay önce Manisa Valiliği’ne atanan Vali Erdoğan Bektaş, kurum ziyaretlerine Manisa Büyükşehir Belediyesi ile devam etti. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün tarafından ağırlanan Vali Bektaş, Başkan Ergün’e Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu. Ziyareti nedeniyle Vali Erdoğan Bektaş’a teşekkür eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa’nın adına yakışır şekilde büyüyüp gelişmesi için gece gündüz demeden çalıştıklarını söyledi. Manisa’nın büyükşehir olmasıyla birlikte yeniden yapılanma sürecine girildiğini ve bu sürecin hızla devam ettiğini belirten Başkan Ergün, hedeflerinin bu süreci en kısa sürede tamamlayarak, vatandaşlara en iyi hizmeti sunmak olduğunu ifade etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı’nın Sorumlulukları Arttı

Başkan Ergün’e çalışmalarında başarılar dileyen Vali Erdoğan Bektaş da, “Biz buraya yeni atandık. Ziyaretler, iade-i ziyaretler olacaktır. Tabi seçim sonrası yeni dönem, sorumluluklar ciddi oranda artmış ve bizim sorumluluklarımız yer değiştirmiştir. Büyükşehir Belediyemiz ve Belediye Başkanımızla çok iyi diyaloglar geliştirmek zorundayız. Bu çerçevede hem ziyaret, hem de bir miktar görüş alışverişi için geldik. Başkanımız da sağ olsun kabul etti” dedi. Konuşmaların ardından Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa’da geride kalan 5 yılda yapılan çalışmalar ile büyükşehir olmasıyla birlikte yapılacak olan çalışma ve projeler hakkında Vali Bektaş’a sunum gerçekleştirdi.

Bektaş’tan Hizmetlere Övgü

Yaklaşık 20 dakika süren sunumda Başkan Ergün, Manisa’ya kazandırılan yüzlerce proje ve bundan sonra il genelinde hayata geçirilecek, temeli atılacak ve uygulamaya hazır projeleri anlattı. Sunumun ardından Başkan Ergün’e teşekkürlerini sunan Vali Erdoğan Bektaş, “1 aydır Manisa’yı geziyorum ve ilimizi tanımaya çalışıyorum. Başkanımızın sunumundan gördüm ki, daha çok gezilecek, incelenecek yer var. Gerçekten önemli hizmetler kazandırılmış. Ben kendisini ve ekibini özverili çalışmalarından dolayı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.
Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2014, 12:47

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4