Vali Karadeniz Başkanlığında Kaymakamlar Toplantısı Yapıldı

İlçelerde yürütülen çalışmalar, yatırım ve projeler ile koordinasyon gerektiren hususların görüşüldüğü Kaymakamlar Değerlendirme Toplantısı, Vali Yaşar Karadeniz başkanlığında yapıldı.

Vali Karadeniz Başkanlığında Kaymakamlar Toplantısı Yapıldı

Vali Yaşar Karadeniz başkanlığında Kaymakamlar Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirildi. İl Emniyet Müdürlüğü konferans salonunda, Vali Yardımcıları ve 17 İlçe Kaymakamının katılımı ile Vali Karadeniz başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, ilçelerde yürütülen çalışmalar, yatırım ve projeler, ilçelerde ki ihtiyaçlar ve koordinasyon gerektiren hususlara ilişkin değerlendirmelerde bulunuldu.

Toplantı öncesi değerlendirmelerde bulunan Vali Karadeniz, her ilçenin kendine özgü durumları olduğunu, ilçelerde yürütülen çalışmalarda koordinasyon gerektiren hususları değerlendirmek ve ilçelerdeki ihtiyaçları belirlemek üzere belirli aralıklarla Kaymakamlarla bir araya gelerek değerlendirme toplantılarının gerçekleştirildiğini ifade ederek toplantının hayırlı olmasını temenni etti.

Vali Yardımcıları ve 17 İlçe Kaymakamının söz alarak yatırım ve çalışmalara ilişkin bilgi verdiği toplantıda, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mustafa Feridun Gülgeç de Cumhurbaşkanlığı talimatıyla Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının koordinasyonunda engelli, yaşlı, hasta ve yardıma ihtiyaç duyan vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının tespit edilerek giderilmesi amacıyla hayata geçirilen Ulusal Ziyaret Programı hakkında bilgilendirmede bulundu.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4