Vali Karadeniz, Özel Manisa Fen Bilimleri Koleji Öğrencileri ile Söyleşi Yaptı

Vali Karadeniz, ‘Kariyer Günleri’ etkinlikleri kapsamında, Fen Bilimleri Koleji öğrencileriyle söyleşi programında bir araya geldi.

Vali Karadeniz, Özel Manisa Fen Bilimleri Koleji Öğrencileri ile Söyleşi Yaptı

Özel Manisa Fen Bilimleri Koleji öğrencileri ile ‘Kariyer Günleri’ etkinlikleri kapsamında söyleşi programında bir araya gelen Vali Yaşar Karadeniz, mesleki deneyimlerini öğrencilerle paylaştı.

Öğrencilerin ilgiyle dinlediği Vali Karadeniz daha sonra kendisi, mesleği, bu mesleği seçme nedeni ve meslek hayatında karşılaştığı farklı olaylar ile mesleğinin güzel ve zor yönleri hakkında öğrencilerin sordukları soruları cevapladı.

Eğitim hayatları ve seçmek istedikleri mesleklere ilişkin öğrencilere tavsiyelerde bulunan Vali Karadeniz, severek yapacakları her işte başarılı olacaklarını belirterek karşılarına çıkan zorlukları da yaptıkları işi sevdikleri için kolaylıkla aşabileceklerini söyledi. Vali Karadeniz, öğrencilerle bir araya gelmekten dolayı mutluluk duyduğunu, öğrenme ve tecrübe edinmenin her yaşta devam ettiğini de belirterek kendisinin de gerçekleştirdikleri söyleşi sayesinde öğrencilerden bir şeyler öğrendiğini ifade etti.

Söyleşi sonrası öğrenci ve öğretmenler, Vali Karadeniz’i okullarında ağırlamaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirtirken, Vali Karadeniz de söyleşiye katılan öğrenciler ile düzenleyen okul yönetimi ve öğretmenlere teşekkür etti.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4