Vali Karadeniz, Salihli İlçesini Ziyaret Etti

Salihli ilçesini ziyaret eden Vali Yaşar Karadeniz, Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Toplantısına katılarak Salihli Kudret Demir Ortaokulu kütüphanesinin açılışına katıldı.

Vali Karadeniz, Salihli İlçesini Ziyaret Etti

Vali Yaşar Karadeniz Salihli ilçesi ziyaretinde ilk olarak Salihli Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Toplantısına katıldı. Salihli OSB Müdürlüğü İdari Binasında Vali Yaşar Karadeniz Başkanlığında yapılan toplantıya Salihli Kaymakamı Mehmet Kamil Sağlam ve Müteşebbis Heyeti Üyeleri katıldı.

2021 yılı faaliyet raporunun değerlendirilmesiyle başlayan toplantıda l. ve 2. etap Organize Sanayi Bölgesi ile Endüstriyel Nitelikli Atıksu Arıtma Tesisi hakkında katılımcılara bilgi verildi.

2021 yılı bütçesinin ibrası ve 2022 yılı bütçesinin görüşülmesi ile devam eden toplantı genel gündem maddelerinin görüşülmesi, dilek ve temenniler ile sona erdi.

Vali Karadeniz, Salihli Kudret Demir Ortaokulu Kütüphanesinin Açılışına Katıldı

Vali Yaşar Karadeniz, Salihli Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Toplantısı sonrası Salihli Kudret Demir Ortaokulu kütüphanesinin açılışına katıldı.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Sayın Emine Erdoğan Hanımefendinin himayelerinde, Milli Eğitim Bakanlığı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı iş birliğinde başlatılan “Kütüphanesiz Okul Kalmasın” kampanyası kapsamında Salihli Kudret Demir Ortaokulu kütüphanesinin açılışı Vali Yaşar Karadeniz, protokol üyeleri ve öğrencilerin katılımıyla yapıldı.

Açılışta konuşan Vali Yaşar Karadeniz, “Kütüphanesiz Okul Kalmasın” kampanyasının ana gayelerinden birinin tüm öğrencilere aynı imkânları sağlayarak eğitim almaları olduğunu ifade etti. Açılışını yaptıkları kütüphanenin hayırlara vesile olmasını dileyen Vali Karadeniz, öğrencilere ders çalışmalarının yanında sosyal faaliyetlerde bulunmaları ve spor yapmaları tavsiyesinde bulundu.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4