VALİ KARADENİZ ŞEHZADELERİN SANCAKLIİĞDECİK PROJESİNİ ÇOK BEĞENDİ

VALİ KARADENİZ ŞEHZADELERİN SANCAKLIİĞDECİK PROJESİNİ ÇOK BEĞENDİ

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ile birlikte belediyenin Sancaklıiğdecik Mahallesi’nde hayata geçirdiği Yazlık -Kışlık Düğün Salonu, Çok Amaçlı Salon ve Rekreasyon Alanı projesi inşaatında incelemelerde bulunan Manisa Valisi Yaşar Karadeniz “Şehirdeki konforu kırsala taşıyan önemli bir proje. Diğer bölgelerde de yaygınlaşacağını ümit ediyorum” dedi.

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Manisa Valisi Yaşar Karadeniz ile birlikte belediyenin Sancaklıiğdecik Mahalles’inde hayata geçirdiği Yazlık -Kışlık Düğün Salonu, Çok Amaçlı Salon ve Rekreasyon Alanı projesi inşaatında incelemelerde bulundu. Projenin 5 dönümlük bir alanda gerçekleştirildiğini kaydeden Başkan Çelik  “Çalışmalarımız % 95 oranında tamamlandı.  İnşallah bayramdan sonra pandemi oranlarının düşmesi ile birlikte burayı hizmete açmayı planlıyoruz.  Burada toplantılar, hayırlar,  düğünler,  mevlitler yapılabilecek. Rekreasyon alanımızda vatandaşlarımız pikniklerini yaparak hoşça vakit geçirebilecek.  Sancaklıiğdecik Mahallemiz için prestij proje, Şehzadelerimiz için de güzel bir proje olarak tamamlanıyor. Halkımıza hayırlı olsun” dedi.

“YAYGINLAŞACAĞINI ÜMİT EDİYORUM”

İncelemelerinin ardından açıklama yapan Vali Karadeniz ise şehirde olan konforun kırsala taşınması adına önemli bir aşamanın kat edildiğine değinerek “ Spor çocuk alanları, çok amaçlı salonları, otopark ve sosyal donatı alanları ile yapımı süren bu tesis bittiğinde Sancaklıiğdecik önemli bir konfora sahip olmuş olacak. Bu tip tesislerin diğer bölgelerde de yaygınlaşacağını ümit ediyorum. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. . Vatandaşlarımıza hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Kaynak; Belediye Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4