Vali Karadeniz’den Derneklere Ziyaret

Vali Karadeniz, Manisa Turizm İşletmecileri Derneği ile Manisa Büyükşehir Muhtarlar Derneğini ziyaret etti.

Vali Karadeniz’den Derneklere Ziyaret

Vali Yaşar Karadeniz, Manisa Turizm İşletmecileri Derneği yönetimi ile Manisa Büyükşehir Muhtarlar Derneği yönetimini ziyaret etti. İlk olarak Manisa Turizm İşletmecileri Derneği yönetimini ziyaret eden Vali Karadeniz'e Dernek Başkanı Cihan Dirik tarafından 2016 yılında kurulan derneğin kuruluşundan bugüne kadar gerçekleştirilen çalışmalar ve projeler hakkında bilgi verildi.

Manisa’nın mevcut turizm potansiyeli ve bu potansiyeli artıracak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Vali Karadeniz, Manisa’nın tarım, sanayi ve enerji gibi alanlarda Türkiye’nin önde gelen illerinden olduğunu belirterek, turizm konusunda da benzer bir ivme kazanılması gerektiğini söyledi. Manisa’ya özellikle Salihli-Kula destinasyonunu içine alacak şekilde turlar düzenlenmesi için çalışmalar yapılması gerektiğini de söyleyen Vali Karadeniz, bütün paydaşlarla birlikte bir turizm çalıştayı gerçekleştirmenin Manisa’yı turizm alanında daha ileriye taşıyacak fikir ve işbirlikleri açısından önemli olduğunu vurguladı.

Vali Yaşar Karadeniz daha sonra Manisa Büyükşehir Muhtarlar Derneği Başkanı ve Barbaros Mahalle Muhtarı Siyami Alak ve yönetimini ziyaret etti.

Barbaros Mahallesi Muhtarlığı binasında gerçekleşen ziyarette muhtarlar, dernek faaliyetleri ile mahallelerinde gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkında Vali Karadeniz’e bilgi verdi.

Muhtarların taleplerini de dinleyen Vali Yaşar Karadeniz, muhtarlara çalışmalarında başarılar diledi.

Kaynak: Haber Merkezi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4