Yağcılar’ın Yeni Deposuna Hat Döşeme Çalışmaları Başladı

​​​​​​​MASKİ Genel Müdürlüğü, Yunusemre Yağcılar Mahallesi’nde daha kaliteli ve kesintisiz su için inşa edilen yeni içme suyu deposunun hat döşeme çalışmalarına başladı.

Yağcılar’ın Yeni Deposuna Hat Döşeme Çalışmaları Başladı
banner43

İçme Suyu Daire Başkanı Bircan Kaynak da bölgeye giderek yürütülen çalışmaları yerinde inceledi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il geneline daha kaliteli ve kesintisiz içme suyu sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Bu amaçla MASKİ, Yunusemre ilçesine bağlı Yağcılar Mahallesi’nde de 200 metreküp kapasitesinde bir içme suyu deposu inşa etti. İçme Suyu Dairesi Başkanlığınca, yeni depoya su alışverişini sağlayacak olan terfi ve isale hattı döşeme çalışmaları da başlatıldı. İçme Suyu Daire Başkanı Bircan Kaynak, yaklaşık 2 kilometrelik hat imalat işini yerinde inceleyerek, çalışmaları yakından takip etti.

“Artık daha güzel ve verimli su içeceğiz”

İncelemeler esnasında Daire Başkanı Kaynak’a eşlik eden Yağcılar Mahalle Muhtarı İbrahim Zeybek, yapılan hizmetlerden büyük memnuniyet duyduklarını ifade etti. Muhtar Zeybek, “Yeni depomuzun projesini de imalatını da yaptırmak Daire Başkanımız Bircan Kaynak Hanım’a nasip oldu. Şuan depomuzun hatları döşeniyor. Depomuzu faaliyete almamıza az kaldı. Artık daha güzel ve verimli su içeceğiz. Çalışmalardan memnunuz, emeği geçenlere teşekkür ediyoruz” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4