Yakaköy’ün Kanalizasyon Altyapısı Tamam

MASKİ Genel Müdürlüğü, Gördes’in Yakaköy Mahallesi’nde kanalizasyon hattı bulunmayan bölgede ek hat döşeme çalışması gerçekleştirerek, mahallenin tamamını yeterli ve sağlıklı altyapıya kavuşturdu.

Yakaköy’ün Kanalizasyon Altyapısı Tamam
banner43

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Manisalıların altyapı konusundaki tüm gereksinimlerine cevap vermek adına il genelinde hizmetlerini sürdürüyor. Bu amaçla MASKİ ekipleri, Gördes ilçesine bağlı Yakaköy Mahallesi’nde ek kanalizasyon hattı döşeme çalışmasını hayata geçirdi. Kanalizasyon şebekesi bulunmayan tek kısım olan Sağlık Ocağı Caddesi’nde Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı ekiplerince yapılan iş sayesinde, mahallenin tamamına yeterli altyapı sağlandı.

“Milletin yürümeye çekindiği yollara, kanalizasyon hattı döşendi”

Yakaköy Mahalle Muhtarı Zafer Özbakan, “Mahallemiz zemin itibarı ile oldukça sıkıntılı bir konumda yer alıyor. O yüzden çalışmalar biraz zorlu oldu. Ama neticesi güzel elbette. Milletin yürümeye çekindiği yollara, kanalizasyon hattı döşendi. Cengiz Başkanımızdan Allah razı olsun. Kendilerine çok selam ediyoruz. Büyükşehir Belediyemize ve MASKİ Genel Müdürlüğümüze emekleri için teşekkür ediyoruz” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4