YEGEM’DE EĞİTİMLER BAŞLADI

Yunusemre Belediyesi’nin iyi bir lise ve üniversite eğitimi almak isteyen 8. ve 12. sınıf ile mezun öğrencilerine yönelik kurduğu ve geçtiğimiz sınav dönemlerinde başarılı sonuçlar alarak iyi liselere ve üniversitelere öğrencileri yerleştiren Yunusemre Gençlik Eğitim Merkezi’nde (YEGEM) eğitimler başladı.

YEGEM’DE EĞİTİMLER BAŞLADI

Yunusemre Gençlik Eğitim Merkezi (YEGEM), 2022 – 2023 Eğitim - Öğretim Yılında eğitimlere başladı. Kayıtların devam ettiği YEGEM’de kayıt yaptırmak isteyen 8. ve 12. sınıf ile mezun öğrenciler, Çağatay Uluçay İlkokulu karşısında bulunan YEGEM’e başvurabiliyor. Yeni dönem kayıtları hakkında bilgi veren Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da YEGEM öğrencileri gurur tabloları oluşturdular. Birçok öğrenci elde ettiği başarılar ile önemli dereceler aldı. Öğrencilerimizi hedeflerine ulaştırmanın gururu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Önümüzdeki yılda da başarılarımıza yenilerini eklemek, öğrencilerimizi hedeflerine ulaştırmak için eğitim öğretim yılını başlatmış bulunuyoruz. Yeni dönem kayıtlarımız da devam ediyor. Kayıt yaptırmak isteyen 8. ve 12. sınıf ile mezun öğrencilerimizi Çağatay Uluçay İlkokulu karşısında bulunan YEGEM’e bekliyoruz. Kayıt işlemleri hakkında bilgi almak isteyen veliler, 444 62 09 numaralı Yunusemre Belediyesi Çağrı Merkezinden detaylı bilgi alabilir” dedi.

ÖNEMLİ DERECELER ELDE ETTİLER

Geçtiğimiz dönem YEGEM’de eğitim alarak sınavlara giren öğrenciler, fen liselerine ve hedeflediği üniversitelere yerleştiler. Öğrenciler elde ettikleri başarılardan dolayı Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’ye ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Kaynak; Belediye Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4