Yeni Depoya Yeni Sondajdan Su Verildi

Kula’nın Ayazören Mahallesinde açtığı sondajın depoya bağlantısını yapmak için başladığı 2 buçuk kilometrelik içme suyu terfi hattı döşeme çalışmasını tamamladı.

Yeni Depoya Yeni Sondajdan Su Verildi
banner43

MASKİ Genel Müdürlüğü, Kula’nın Ayazören Mahallesinde açtığı sondajın depoya bağlantısını yapmak için başladığı 2 buçuk kilometrelik içme suyu terfi hattı döşeme çalışmasını tamamladı. Sondajın bağlantısı yeni inşa edilen depoya yapıldı.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, mahallelere içme suyu ulaştırmaya devam ediyor. Bu kapsamda, İçme Suyu Dairesi Başkanlığı tarafından Kula’nın Ayazören Mahallesinde içme suyu sondajı açıldı. İçme suyu sondajının depoya bağlantısının yapılabilmesi için 2 buçuk kilometre de terfi hattı döşendi. Hattın bağlantısı mahalleye yeni inşa edilen depoya yapıldı. MASKİ ile Ayazören’in bir sıkıntısı daha çözüm buldu.  

101 Mahalle Projesi ile Ayazörenlilerin yüzü güldü

MASKİ, Ayazören’de 101 Mahalle Projesi kapsamında alt ve üstyapı çalışması da gerçekleştirdi. Mahalleye 8 kilometre içme suyu, 8 kilometre de kanalizasyon hattı döşendi. Altyapı çalışmalarının ardından Büyükşehir Belediyesi tarafından mahallenin üstyapısı da yenilendi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4