Yeni Mezarlık Alanının Güvenliği Sağlanıyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Dairesi Başkanlığı, Köprübaşı'na bağlı Alanyolu Mahallesi’nde yeni oluşturulan mezarlık alanının güvenliğinin sağlanması adına çalışma başlattı.

Yeni Mezarlık Alanının Güvenliği Sağlanıyor
banner43

      Mahalle Muhtarı Nuri Ataş ve mahalle sakinlerinin işbirliği kapsamında yürütülen çalışma kapsamında yeni mezarlık alanın etrafına tel örgü çekiliyor.

      Vatandaşların ebediyete intikal eden yakınlarını daha huzurlu bir ortamda ziyaret edebilmesi için çalışmalarını aralıksız sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi bu kapsamda çeşitle çalışmalar gerçekleştiriyor. Mezarlıklarda rutin olarak temizlik çalışmaları gerçekleştiren Mezarlıklar Daire Başkanlığı, aynı zamanda bakım onarım çalışmaları da yürütüyor. Mezarlıklar Daire Başkanlığı ekipleri çalışmalar doğrultusunda Köprübaşı’na bağlı Alanyolu Mahallesi’nde yeni oluşturulan mezarlık alanının güvenliğinin sağlanması adına çalışma başlattı. Mahalle Muhtarı Nuri Ataş ve mahalle sakinlerinin işbirliğiyle yürütülen çalışma kapsamında mezarlık alanının etrafına tel örgü çekiliyor. Çalışma yapılmasının mahalle sakinlerini memnun ettiğini dile getiren Muhtar Nuri Ataş, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4