Yeniköy ve Çarıkballı’nın Yolu Yenilendi

Kula’nın Yeniköy Mahallesinin bağlıları ile Çarıkballı Mahallesinin bağlıları arasında bağlantıyı sağlayan yolda Manisa Büyükşehir Belediyesi sathi kaplama çalışması gerçekleştirdi.

Yeniköy ve Çarıkballı’nın Yolu Yenilendi
banner43

Taşımalı eğitiminde yapıldığı bu mahallelerde, mahalle muhtarları yapılan çalışma nedeniyle memnuniyetini paylaştı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kula’nın Yeniköy Mahallesinin bağlıları ile Çarıkballı Mahallesinin bağlıları arasında bağlantıyı sağlayan yaklaşık 3 kilometrelik yolda sathi kaplama çalışması gerçekleştirdi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay, Manisa Büyükşehir Belediyesi Kula Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Faik Şentürk ile birlikte mevcut yolda incelemede bulundu.

“Tozdan, çamurdan kurtulduk”

Ulaşımda konfor ve güveni sağlayan bu çalışma mahalle muhtarlarından da tam not aldı. Mahalle muhtarları yapılan yol çalışmasının kendileri için önemini dile getirerek, memnuniyetini paylaştı.

Yeniköy Mahalle Muhtarı Mehmet Aydın: Yıllardır tozun, çamurun içinde duruyorduk. Cengiz başkanımızdan Allah razı olsun. Eli öpülesi bir başkanımız var.

Çarıkballı Mahalle Muhtarı Muammer Akkuş: Taşımalı eğitim var. Köyümüz kalabalık. 450 hane. Sürekli yapılan asfaltı kullanıyoruz. Allah razı olsun. Teşekkür ederiz.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4