Yeniköy ve Kemerdamları’ndan Başkan Ergün’e Hem Davet, Hem Teşekkür

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin, Gölmarmara’nın Yeniköy Mahallesi ile Salihli’nin Kemerdamları Mahallesi arasındaki güzergâhta yürüttüğü sathi kaplama çalışması mahalle muhtarlarından tam not aldı.

Yeniköy ve Kemerdamları’ndan Başkan Ergün’e Hem Davet, Hem Teşekkür
banner43

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü mahallerinde ağırlamak istediklerini belirten Yeniköy Mahalle Muhtarı Şenol Kaya ve Kemerdamları Mahalle Muhtarı Ahmet Ayyıldız, yapılan yol yapım çalışması nedeniyle de teşekkür etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından, Gölmarmara’nın Yeniköy Mahallesi ile Salihli’nin Kemerdamları Mahallesi arasındaki 4 buçuk kilometrelik yolda sathi kaplama çalışması gerçekleştirildi.  Yol yapım çalışmalarının ardından, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztolu da, Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay ile birlikte Kemerdamları Mahallesi’nde, mahalle muhtarları ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Çalışmanın önemine değindiler

Yeniköy Mahalle Muhtarı Şenol Kaya, Kemerdamları Mahalle Muhtarı Ahmet Ayyıldız ve mahalle sakinleri yapılan sathi kaplama çalışması nedeniyle teşekkür etti. Yapılan çalışmanın mahalleleri için önemine değinen Yeniköy Mahalle Muhtarı Şenol Kaya, “Çok memnunuz, Cengiz başkanımızdan. Salihli’ye hastane gibi birçok ihtiyacımız için gidiyorduk. Bu anlamda çok önemliydi. Allah razı olsun. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu. Kemerdamları Mahalle Muhtarı Ahmet Ayyıldız da, “Cengiz başkanım, biz onu çok seviyoruz. Var olsun. Zeki başkanıma, emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Cengiz başkanımı mahallemize davet ediyorum. Sizleri mahallemizde ağırlamak istiyoruz. Sevgiyle, selamla, saygılarımızı sunuyoruz” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4