Yol Çalışmamız Gölbaşı Muhtarından Tam Puan Aldı

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kula ilçesi Gölbaşı Mahallesi’nin, karayolları ve bağlılarıyla bağlantısını sağlayan yaklaşık 3 kilometrelik yolda sathi kaplama çalışması gerçekleştirdi.

Yol Çalışmamız Gölbaşı Muhtarından Tam Puan Aldı
banner43

Yapılan yol çalışması nedeniyle mutluluğunu paylaşan Gölbaşı Mahalle Muhtarı Mehmet Kuş, “Yıllardır yollarda çektiğimiz sıkıntı giderildi. On numara, memnunuz” ifadelerinde bulundu.

Kula ilçesi Gölbaşı Mahallesi’nde yaşayan vatandaşların, yıllardır çektiği yol çilesine Manisa Büyükşehir Belediyesi son verdi. Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gölbaşı Mahallesi’nin karayolları ve bağlılarıyla bağlantısını sağlayan yaklaşık 3 kilometrelik yolda sathi kaplama çalışması gerçekleştirdi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay, Manisa Büyükşehir Belediyesi Kula Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Faik Şentürk ve mahalle muhtarları ile birlikte mevcut yolda incelemede bulundu.

Teşekkür Etti

Yapılan yol çalışması nedeniyle mahalle sakinleri adına teşekkürlerini ileten Gölbaşı Mahalle Muhtarı Mehmet Kuş, “Allah razı olsun. Cengiz başkanıma sonsuz teşekkürler ederim. Allah bin kere razı olsun. Yıllardır yollarda çektiğimiz sıkıntı giderildi. On numara, memnunuz. Halkımız ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Emeklerine sağlık. Ulaşım daha güzel oldu” dedi. Bu sene Kula’da güzel bir yol çalışması yapıldığını belirten Şeritli Mahalle Muhtarı Abdurrahman Güraslan ise, “Gelecek yıllar için biz de yolumuzda asfalt sözü aldık. Burada yaptıkları yollar için de Cengiz başkana teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4