Yol Özlemlerine Büyükşehir Son Verdi

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Demirci ilçesi Kerpiçlik-Serçeler-Çardaklı ve Tekeler güzergâhını kullanan vatandaşları modern ve güvenli yol konforuna kavuşturdu.

Yol Özlemlerine Büyükşehir Son Verdi
banner43

Mevcut güzergâhta yapılan yol çalışması nedeniyle memnuniyetini dile getiren mahalle muhtarları Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Demirci’de Kerpiçlik-Serçeler-Çardaklı ve Tekeler güzergâhında sathi kaplama çalışması gerçekleştirdi. 10 kilometrelik güzergâhta yapılan yol çalışmasının mahalleleri için önemine değinen mahalle muhtarları Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti. Yapılan asfalt çalışmasıyla birlikte çamurdan kurtulduklarını belirten Serçeler Mahalle Muhtarı Mustafa Atıcı, “Yolumuz asfaltlandı. Allah razı olsun. Cengiz başkanımıza da ayrıca teşekkür ederim. Yolumuzda, daha önce çamurdan çıkamıyorduk. Asfaltlandı rahatladık” dedi. Yıllardır, yol çalışmasının özlemini çektiklerini belirten Çardaklı Mahalle Muhtarı Dursun Tosun ise, “İkinci dönem muhtarıyım. Bu yolun yapılması için çok hasret çektim. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün emeğini yok sayamam. Ona sonsuz teşekkür ediyorum.  Onun dışında emek veren herkese teşekkür ediyorum. Bizi bu çileden kurtardılar” ifadelerinde bulundu.

Kaynak: Manisa BŞB Basın Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4