YUNUSEMRE LOGOSU İÇİN SANDIKLAR KURULDU

YUNUSEMRE LOGOSU İÇİN SANDIKLAR KURULDU
LOGO_30

Yunusemre Belediyesi kurumsal logosunu belirlemek amacıyla başlattığı yarışmada eleme sonucu 12’ye düşürülen eserler arasında birincinin belirlenmesi için Manolya Meydanı ve ilçenin bir çok noktasında sandık kurdu.

İlk olarak 423 adet logonun katıldığı yarışmada yapılan eleme sonucunda 12’ye indirilen eserler için sandıklar kurulurken bir yandan da anket ve internet ortamında halk oylaması yapılıyor.12 adet logo için bastırılan oy pusulalarında vatandaşlar en beğendikleri logonun altındaki boşluğa mührünü basacak. 1 Temmuz Salı günü gerçekleştirilecek olan Temmuz Ayı Belediye Meclis Toplantısı’nda oylamaların sonucunun üyelere sunulacağını ve Yunusemre Belediyesi’nin logosunun seçileceği belirtildi.

DERECEYE GİREN LOGALARIN SAHİPLERİNE ÖDÜL VERİLECEK

Yarışmada en iyi dereceye giren logo sahiplerine ödül verileceğini vurgulayan Başkan Çerçi, Kurumsal logomuzu belirlemek amacıyla ilçemizin bir çok yerine sandıklar kurduk. Logomuzu halk oylaması ile belirleyeceğiz. Umarım Yunusemre Belediyesi’ne en yakışır logo seçilir. Halk oylamalarımız anketler ve internet ortamında da devam ediyor. Yapılacak olan değerlendirmeler sonucunda birinci olacak olan logoyu tasarlayan kişiye 5 Bin TL, ikinciye 3 bin TL, üçüncüye ise 2 bin TL ödül verilecek. Mansiyon ödülü olarak da bin TL'lik bir rakam uygun görüldü. Sonuçlar 1 Temmuz’daki meclis toplantısının ardından www.yunusemre.bel.tr adresinden kamuoyuna ilan edilecek. Ödül töreni ise Ramazan ayı sonrasında yapılacak” diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2014, 12:25

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4