90 ADET 'MASKİ PRATİK' HİZMETTE

90 ADET 'MASKİ PRATİK' HİZMETTE
banner43
MASKİ Genel Müdürlüğü, kartlı su sayacı abonelerinin daha hızlı ve kolay bir şekilde yükleme yapabilmeleri için il genelinde 90 adet ‘MASKİ Pratik’ cihazını hizmete kazandırdı.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, kartlı su sayacı kullanan abonelere işlem kolaylığı sağlamak adına ‘MASKİ Pratik’ cihazlarının sayısını artırıyor. Bu kapsamda, şu ana kadar il genelinde 90 adet cihazın montajı tamamlandı. 7/24 avans yükleme, geçmiş dönem borçlarının ödenmesi ve 'pratik.manisasu.gov.tr' adresine girerek ödeme imkanı sağlayan ‘MASKİ Pratik’ cihazları, abonelerin günlük hayatını kolaylaştırıyor.

Kredi Kartı ile Dolum İmkanı

Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından donanım tasarımı ile yazılımı yapılan cihazlarda hayata geçirilecek güncellemeler ile artık internet sitesine girmeden kredi kartı ile de dolum yapılabilecek. Bu sayede aboneler, nakit işlemler dışında her işlemi Türkiye’de bir ilk olan cihaz ile gerçekleştirecek. www.manisasu.gov.tr adresinden MASKİ Pratik cihazlarının bulunduğu noktalar hakkında detaylı bilgi alınabilmektedir.

İşte MASKİ Pratik’lerin olduğu noktalar:

Yunusemre: 75. Yıl, Hafsa Sultan, Barbaros, Laleli, Merkez Efendi, Akmescit, Atatürk, Muradiye, Güzelyurt Mahallesi Ingolstadt Bulvarı ile Şeyh Fenari Camii Önü, Şoförler Cemiyeti Karşısı, Uncubozköy Camii Durağı, Kenan Evren Sanayi Sitesi.

Şehzadeler: Yarhasanlar Ek Hizmet Binası, Alaybey, Nurlupınar, Aşağıçobanisa, Karaoğlanlı, Sancaklı Bozköy, Sancaklı İğdecik, Cumhuriyet, Şehitler, 2. Anafartalar, Turgut Özal, Ahmet Bedevi, Akpınar, Bayındırlık, Akıncılar, Kazım Karabekir, İbrahim Çelebi mahalleleri ile Sultan Camii Önü, Ulupark Durağı, Beyazfil Durağı,

Ahmetli: Altı Eylül Mahallesi.

Akhisar: MASKİ hizmet binası ile Atatürk, Cumhuriyet, Efendi, Hürriyet, Reşatbey ve Zeytinliova Mahalleleri.

Alaşehir: MASKİ hizmet binası ile Kavaklıdere, Ilıca, Uluderbent, Yeşilyurt Mahalleleri.

Demirci: MASKİ hizmet binası.

Gölmarmara: MASKİ hizmet binası.

Gördes: MASKİ hizmet binası ile Güneşli Mahallesi.

Kırkağaç: MASKİ hizmet binası ile Bakır, Gelenbe ve Karakurt Mahalleleri.

Köprübaşı: MASKİ hizmet binası ile Borlu Mahallesi.

Kula: MASKİ hizmet binası.

Salihli: MASKİ hizmet binası ile Gökeyüp, Atatürk Mahallesi (Salihli Belediyesi), Kırveli, Kurtuluş, Sart, Yeşilyurt, Yılmaz ve Yörük Mahalleleri.

Sarıgöl: MASKİ hizmet binası.

Saruhanlı: MASKİ hizmet binası ile Gökçeköy, Büyükbelen, Halitpaşa, Mütevelli ve Gümülceli Mahalleleri.

Selendi: Selendi MABEM binası.

Soma: MASKİ hizmet binası, Onüç Eylül, Atatürk, Cenkyeri, Turgutalp, Zafer Mahalleleri ile ilçe otobüs garajı.

Turgutlu: MASKİ hizmet binası ile Bozkurt, Subaşı, Yeni Mahalle, Turan, Mustafa Kemal, Şehitler ve Yılmazlar Mahalleleri.
Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2018, 15:14

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4