Akhisar Belediyesi Halk Oyunları Ekibinden Başkan Hızlı'ya Ziyaret

Akhisar Belediyesi Halk Oyunları Ekibinden Başkan Hızlı'ya Ziyaret
akhisar_ogrenci_17

Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, makamında Akhisar Belediyesi Halk Oyunları Ekibini konuk etti. 20 yıldır Akhisar Belediyesi bünyesinde halk oyunları ekibi olarak hizmet verdiklerini dile getiren Halk Oyunları öğreticisi Perihan Deniz ve teknik eğitmen Merve Özkan desteklerinden dolayı özellikle Başkan Salih Hızlı ve Başkan Yardımcısı Latif Çakmak’a teşekkür etti.

Özellikle Akhisar ve çevre yerleşim birimlerinde bir çok kamu ve özel açılışta boy gösteren Akhisar Belediyesi Halk Oyunları ekibi bünyesinde bir çok oyunu barındırıyor. Manisa, İzmir, Aydın, çiftetelli, Adıyaman, Kırklareli, Balkan Oyunları, Zonguldak kız oyunları, Dinar, Silifke, Kafkas gibi bir çok oyunları sahneleyen Akhisar Belediyesi Halk Oyunları ekibi ayrıca bir çok genci de bünyesinde yetiştirdi.

Öğreticiler Perihan Deniz ve Merve Özkan yaz döneminde de halk oyunları ekibi ile çalışmalarına aralıksız devam ederken yeni öğrenciler de yetiştirmeyi ihmal etmiyor. Akhisar Belediyesi Halk Oyunları ekibinin büyük bir özveri ile çalıştığının altını çizen Belediye Başkanı Salih Hızlı, ekibin başarılarının devamını diledi.
Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2014, 09:26

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4