Başkan Yaralı'ya Bir Plaket Daha

Başkan Yaralı'ya Bir Plaket Daha
saruhanli_pkalet_26

Demirci Bardakçılılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Irmak, Saruhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Yaralı’ya plaket verdi.

Dernek Başkanı Irmak, yönetim kurulu üyeleriyle Saruhanlı Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı’yı ziyaret etti.

Irmak, ziyarette yaptığı konuşmada İlçede üçüncü kez Belediye Başkanlığı görevine seçilen Yaralı’yı tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Saruhanlı’nın son yıllardaki değişim ve gelişimine yakından tanık olduklarını, bu konuda Başkan Yaralı’yı takdir ettiklerini dile getiren Irmak şunları kaydetti; “Başkanımız Hüseyin Yaralı büyük yatırımlara imza atıyor. Diğer yandan vatandaşların sorunlarıyla da ilgileniyor, her kesimden herkesin yardımına koşuyor. Bu manada Saruhanlı’da bir mahalleyi oluşturacak nüfus yoğunluğuna sahip Bardakçılı vatandaşımız ikamet ediyor. Belediye Başkanımız Hüseyin Yaralı, hemşerilerimizin her türlü sorunlarıyla yakından ilgileniyor. Bizde bundan dolayı kendisine plaket takdim etmek istedik.”

Başkan Yaralı ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ilçedeki 53 bin 820 nüfusun tamamına eşit ve kalıcı hizmet götürebilmenin gayreti içinde olduklarını ifade etti.

Bu arada Denizbank Saruhanlı Şubesi Müdürü Kenan Tahir Uncu da dün Başkan Yaralı’yı ziyaret ederek plaket takdim etmişti.

 
Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2014, 09:21

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4