EVİNİ ERDOĞAN AFİŞİ İLE DONATTI

EVİNİ ERDOĞAN AFİŞİ İLE DONATTI
erdogan_17

Manisa’da AK Parti İl Başkanlığı ve Manisa İl Genel Meclisi Başkanlığı yapan Dursun Ali Yıldız, Cumhurbaşkanı adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a seçim sürecinde destek olmak adına ikamet ettiği binanın dış cephesine ve iş yerine dev pankart asarak safını belli etti.

Manisa’da AK Parti Manisa İl Başkanlığı ve Manisa İl Genel Meclisi Başkanlığı yapan Dursun Ali Yıldız, yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde Cumhurbaşkanı adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgisinden dolayı ikamet ettiği evinin dış cephesine ve iş yerine üzerinde “Cumhurbaşkanlığı yolunda Erdoğan Kardeşimize Destek Olalım” yazılı dev bir pankart asarak tüm Manisalıları Erdoğan’a destek olmaları için çağrıda bulundu.

Konu ile ilgili kısa bir açıklama yapan Yıldız, “Manisa’da yaşayan Manisa’nın bir evladı, bir bireyi olarak Cumhurbaşkanı adayımız Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevdam dan dolayı kendilerine destek olmak adına böylesi bir düşüncemi hayata geçirmek istedim. Sayın Erdoğan’ın 12 yıldan beri ülkemize ve milletimize karşı yaptığı hizmetler ortada. Yapılan bu hizmetlerin devamı için hem ülkemizin hem, milletimizin hem dünyanın hem de dünyadaki mazlum ve mağdur insanların Sayın Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığına ihtiyacı var. Biliyorum ki, benim gibi ülke genelinde milyonlarca, Manisa’da ise yüz binlerce Erdoğan sevdalısı var. Manisa’daki Erdoğan sevdalılarına, Erdoğan’a destek olmaları yönündeki çağrıma olumlu yönden cevap vereceklerine olan inancım tamdır.”
Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2014, 09:43

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4