İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU
yemek_17

Manisa Valiliği İl İdare Kurulu Müdürü Cihangir Deniz, müdürlükte çalışan personelleri için Öğretmen Evi’nde verdiği iftar yemeğinde personeliyle bir araya geldi.

Düzenlenen iftar yemeğine İl İdare Kurulu Müdürü Cihangir Deniz ile İl İdare Kurulunda çalışan personeller katıldı.

İftar yemeğinden önce müdürlük personelinin Ramazanını kutlayan İl İdare Kurulu Müdürü Cihangir Deniz, Ramazan ayı içerisinde bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. İl Müdür Deniz, Ramazan ayının birleştirici ve bütünleştirici özelliğine değinerek, "Ramazan ayında daha çok gün yüzüne çıkan birlik ve beraberlik ortamının, ülkemizde devamlı olmasını diliyorum" dedi.

“Her yıl Ramazan ayında geleneksel hale getirdiğimiz iftar yemeklerinden birinde daha birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başarının her zaman ekip işi olduğu bilincinden hareket ederek sık sık bir araya gelmemiz; motivasyonumuzu ve buna paralel olarak müdürlüğümüzün başarısını artırarak vatandaşa daha kaliteli hizmet vermemize katkı sağlıyor. Geçmiş yıllarda olduğu gibi bundan sonraki yıllarda da iftar yemeklerinde bir araya geleceğiz. Sizlerle yol arkadaşlığı yapmış olmanın mutluluk ve onurunu yaşıyorum” şeklinde konuştu.

Ramazan ayının ülkemiz ve milletimiz için büyük önem taşıdığını da dile getiren İl İdare Kurulu Müdürü Cihangir Deniz, "Bugün burada İl İdare Kurulu Müdürlüğü ailesi olarak, bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ramazan ayının birlik ve bütünlüğümüzü perçinleştirmesinin yanında, hepimize sağlık ve mutluluk getirmesini diliyorum" dedi.

İl İdare Kurulu çalışanları ise, müdürlük personeli için düzenlenen iftar yemeği nedeniyle İl İdare Kurulu Müdürü Cihangir Deniz’e teşekkür ederek, bu tür organizasyonların morallerini üst seviyeye çıkardığını, verdikleri hizmete önemli katkısı sağladığını söyledi.
Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2014, 09:29

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4