KIZILAY'DAN VALİ BEKTAŞ'A ZİYARET

KIZILAY'DAN VALİ BEKTAŞ'A ZİYARET
vali_kizilay_16

Türk Kızılayı Manisa Şube Başkanı Cengiz Yurdabekçi ve yönetimi ile Kızılay Kan Bağış Merkezi Müdürü Dr. İsmet Nardal Vali Erdoğan Bektaş’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Yurdabekçi, Türk Kızılayı Manisa Şubesi ve yaptığı çalışmalar hakkında Vali Bektaş’a bilgiler verdi.

Yurdabekçi, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaktan mutluluk duyacaklarını ifade ederek şunları söyledi:

“Biliyorsunuz Cumhurbaşkanımız bizim fahri başkanımız. Vilayetlerde Valiler, ilçelerde de kaymakamlar fahri başkanlarımız. Manisa olarak Kızılay’ımızın konumu iyi, maddi durumumuz fevkalade güzel. Bol gayrimenkullerimiz, Şehzade konutlarımız var. 1972 yılında hazineden bize aktarılmıştı, orayı kat karşılığı verdik ve 132 tane dairemiz oldu. Merkezde yurtla ilgili binalarımız var. Kredi Yurtlar Kurumuna vermiş olduğumuz binalarımız var. Emniyet Müdürlüğünün karşısında yeni bir binamız var. Kan merkezini ve şubemizi oraya taşıdık. İçerisinde Gençlik merkezimiz ile kadın kollarımızın yeri var. Ayrıca giyim reyonumuz var. Şu anda daha resmi açılışını yapmadık. İnşallah kısa zamanda açılışını yapacağız” dedi.

Manisa Valisi Erdoğan Bektaş da Türk Kızılayı Manisa Şube Başkanı Cengiz Yurdabekçi ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirterek, “Fonksiyonel bir Kızılay olmasından memnunum, üstelik mali olarak da güçlü bir durumunuz var. Zaman içerisinde diğer faaliyetlerinizi de öğreneceğiz. Hep beraber Kızılay’dan beklenen fonksiyonu yerine getirmeye çalışacağız” diye konuştu

 
Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2014, 23:06

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4