KULA İÇİN KAHKAHA VAKTİ

KULA İÇİN KAHKAHA VAKTİ
kula_tiyatro_08

MANİSA Büyükşehir Belediyesi’nin gezici TIR ile ilçelere ulaştırdığı Ramazan etkinliklerinin hafta sonundaki durağı Kula oldu. ‘İki Direk Bi Şamata’ adlı ortaoyunun sergilendiği etkinlik, Kulalı vatandaşların beğenisini topladı.

Ramazan etkinliklerini 17 ilçeye ulaştıran Manisa Büyükşehir Belediyesi, ‘İki Direk Bi Şamata’ adlı ortaoyununu Kulalılarla buluşturdu. Sinan Bengier ve Ayberk Atilla gibi önemli isimlerin rol aldığı oyunu Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Mimar Azmi Açıkdil, Büyükşehir Belediyesi Halk Eğitim Şube Müdürü Ergun Aksoy, Belediye Meclis üyeleri ve yüzlerce Kulalı vatandaş izledi. Oyun öncesinde Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından vatandaşlara Osmanlı Macunu ve Ramazan şerbeti ikram edildi. Yaklaşık 1 saatlik komedi, Kulalı vatandaşlara kahkaha dolu bir gece yaşattı.

Büyükşehire teşekkür

Oyunun sonunda sahneye çıkan Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Mimar Azmi Açıkdil, oyuncuları tek tek kutladı ve çiçek takdim etti. Ramazan etkinliklerini 17 ilçeye yaymak amacıyla gezici TIR aracılığıyla vatandaşların ayağına eğlence götürdüklerini belirten Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, Kulalı vatandaşlara Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamını iletti. Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun da, Kulalılara güzel bir gece yaşattıkları için emeği geçen herkese teşekkür etti. Konuşmaların ardından Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, konuklarına tarihi Kula evlerinin maketlerinden hediye etti.
Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2014, 10:22

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4