MÜSİAD ÖRNEK OLDU

MÜSİAD ÖRNEK OLDU
müsiad_24

Manisa’da kısa bir zaman önce kurulan Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Ramazan ayı boyunca binlerce kişiye iftar yemeği verdi. MÜSİAD bu tavrıyla örnek oldu. Geçtiğimiz hafta plaketle ödüllendirilen MÜSİAD Başkanı Abdullah Tekin, “İftar yemekleri toplumsal dayanışmanın bir göstergesidir. Biz de MÜSİAD yöneticileri olarak bu dayanışmaya katkı sunduğumuz için çok mutluyuz” dedi.

Manisa Cumhuriyet Meydanı bu yıl 10 binlerce kişiye sofra oldu. MÜSİAD Manisa Şubesi tarafından organize edilen iftar yemeklerinde vatandaşlar yan yana omuz omuza iftarını açtı. Kısa adı MÜSİAD olan Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği de bu yıl kırılması güç bir rekora imza attı. MÜSİAD yönetimi Ramazan ayı boyunca Cumhuriyet Meydanı’nda her akşam 450 kişinin iftar ücretini üstlendi.

BAŞKAN TEKİN’E PLAKET

MÜSİAD Manisa Başkanı Abdullah Tekin, böyle anlamlı bir projenin içinde yer almaktan büyük mutluluk duyduklarını söyledi. İftar sofralarının birlik ve beraberliğin sembolü olduğunu belirten Tekin, “Bu nedenle insanların birlikteliğine katkı sağlamak bizim açımızdan çok anlamlı. MÜSİAD olarak bu tarz projelerin içinde yer almaya devam edeceğiz. Öncelikle Cumhuriyet meydanını bize tahsisi eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik beyefendiye şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca iftar yemeklerinin finanse edilmesi, hazırlanması ve dağıtımında emeği geçen tüm MÜSİAD Manisa üyelerine, dostlarımıza ve belediye personeline çok teşekkür ederim.” Dedi.

“PLAKETİ MÜSİAD ADINA ALDIK”

MÜSİAD Başkanı Abdullah Tekin geçtiğimiz hafta Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’in talebi doğrultusunda Ak Parti Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi tarafından plaketle ödüllendirmişti. Başkan Tekin, plaketi tüm MÜSİAD Manisa ailesi adına aldığını sözlerine ekledi.
Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2014, 08:59

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4