ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERLE İFTARDA BULUŞTU

ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERLE İFTARDA BULUŞTU
sehit_aileleri_iftar_17

MHP Yunus Emre İlçe Teşkilatı Şehit aileleri ve Gazilere iftar yemeği verdi. Düzenlenen iftar yemeğine Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’de katıldı.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP Yunus Emre İlçe Teşkilatı’nın Şehit aileleri ve Gazilere Optimus Kafe’de düzenlediği iftar yemeğine katıldı. İftar yemeğine Başkan Ergün’ün yanı sıra Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, Genel Sekreter Yardımcısı Fuat Uzun, Başkan Danışmanı Azmi Açıkdil, MHP İl Başkanı Tanju Balatlı, MHP Yunus Emre İlçe Başkanı Onur Baylan, MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Çağrı Tuatay, Türkiye Harp Malûlü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Manisa Şube Başkanı Ümit Taydaş ile birlikte şehit aileleri ve gaziler katıldı. İftar yemeğinde şehit aileleri ve gazilerle sohbet ederek sorunlarını da dinleme fırsatı bulan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Bizim için manevi değeri yüksek olan şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyoruz. Şehitlerimizin aileleri ve gazilerimizle bir araya gelmek bizim için her zaman onur verici olmuştur. MHP Yunus İlçe Teşkilatımıza bizleri iftar sofrasında şehit ailelerimiz ve gazilerimizle buluşturduğu için teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. MHP Yunus Emre İlçe Başkanı Onur Baylan’da düzenlenen iftar yemeğine katılımından dolayı Başkan Ergün’e teşekkür ederken, “Bugün şehit ailelerimiz ve gazilerimizle bir araya gelerek sorunlarını da dinleme fırsatı bulduk. Çok değerli başkanımıza ve bizimle birlikte olan misafirlerimize saygılarımı sunuyorum. Önümüzdeki dönemlerde de şehit ailelerimiz ve gazilerimizle sık sık bir araya geleceğiz” dedi.

İftarın Ardından Vatandaşlarla Sohbet Etti

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, iftar yemeğinin ardından Şeyh Fenari Camii yanında bulunan çay bahçesine geçti. Burada vatandaşlarla tek tek tokalaşan Başkan Ergün, vatandaşlarla birlikte çay içerek sohbet etti. Başkan Ergün, kendisiyle fotoğraf çekilmek isteyen vatandaşları geri çevirmezken, sorunlarını dinleme fırsatı da buldu.
Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2014, 09:34

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4