Taşdibi Mahallesi'nin Çehresi Değişecek

Taşdibi Mahallesi'nin Çehresi Değişecek
saruhanli_18

Saruhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Yaralı, ilçeye bağlı Taşdibi mahallesinde, yörenin çehresini değiştirecek projeleri hayata geçireceklerini bildirdi.

Belediye Başkanı Yaralı, Taşdibi mahallesini ziyaret ederek burada hayata geçirilecek yatırım alanlarında incelemelerde bulundu, vatandaşlarla sohbet etti.

Başkan Yaralı, Taşdibi’ne Düğün salonu yapacaklarını, Cami bahçesini yeniden düzenleyeceklerini, burada mahalle meydanı oluşturacaklarını ve çocuk oyun parkları kuracaklarını bildirdi.

Hayata geçirecekleri yatırımlarla Taşdibi’nin çehresinin değişeceğini ifade eden Yaralı, “Vatandaşlarımız hizmetin en iyisini hak ediyor. Bu bakımdan bizlerde her zaman ifade ettiğimiz gibi, “İnsan Merkezli ve Hizmet Odaklı” projeler üretiyoruz. Yediden yetmişe herkesin faydalanabileceği işler yapıyoruz. Hepimiz için hayırlı olsun” diye konuştu.

Mahalle sakinleri ise Taşdibi’ne daha önce yapılan yatırımlar ve yapılacak olan hizmetlerden dolayı Başkan Yaralı’ya teşekkür ederek sevgi gösterilerinde bulundu.

Yaralı’nın Taşdibi’ndeki temaslarında Belediye Başkan Yardımcısı Cevdet Aydın, Fen İşleri Müdür Vekili Gülay Nadir, Şantiye Şefi Mehmet Baltacı ve Mahalle Muhtarı Ali Çakal da hazır bulundu.
Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2014, 14:36

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4