VALİDEN BAHŞİŞİ KAPTI

VALİDEN BAHŞİŞİ KAPTI
vali_davul_17

Ramazan davulcusu, “İftar Vakti Kardeşlik Vakti” projesi için Şehzadeler İlçesine bağlı Selimşahlar Mahallesine, iftar yemeğine katılan Vali Erdoğan Bektaş’tan bahşişini aldı.

Manisa Valiliği Sosyal Etüt ve Proje Müdürlüğü’nün koordinesinde, Sosyal sorumluluk projesi kapsamında hazırlanan 'İftar Vakti Kardeşlik Vakti'  projesi çerçevesinde, Şehzadeler Belediyesi ve hayırseverlerin katkılarıyla Şehzadeler İlçesine bağlı Selimşahlar Mahallesi TOKİ Evleri bölgesinde iftar yemeği düzenlendi.

Vestel A.Ş. sponsorluğunda düzenlenen bin kişilik iftar yemeğine Vali Erdoğan Bektaş,  Vali Yardımcısı Sıdkı Zehin, Şehzadeler Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürü Melih Karakaş, Selimşahlar Mahalle Muhtarı Muammer Konyalı, TOKİ sakinleri ve Selimşahlar Mahalle halkı katıldı.

İftar yemeğinden önce Mahalle halkının ramazanını kutlayan Vali Bektaş, Selimşahlar Mahalle Muhtarı Muammer Konyalı ve Selimşahlar TOKİ Evleri Site Yönetim Kurulu Başkanı İpek Ayol’dan mahalle hakkında bilgi aldı.

Site Yönetim Kurulu Başkanı Ayol, Vali Bektaş’a, “Her zaman Devletimizin desteğini yanımızda hissediyoruz. Düzenlemiş olduğunuz 'İftar Vakti Kardeşlik Vakti' iftar yemeği bizim için tam bir kardeşlik yemeği. Bizleri değer verip mahallemize geldiniz, bizleri onurlandırdınız. Sokak aydınlatma lambalarımız yanmıyordu, Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürlüğümüzün destekleriyle sokak lambalarımız yanmaya başladı.”dedi.

Mahalle Halkının ramazanını kutlayan Vali Erdoğan Bektaş, “Devlet olarak her zaman milletimizin, halkımızın yanındayız. Onların sıkıntılarını sorunlarını çözüm üretmek için çalışıyoruz. Acılı günlerinizde acılarınızı, sevinçli günlerinizde ise de sevinçlerinize ortak olmaya çalışıyoruz.” diye konuştu.

Vali Bektaş,  tek tek masalara dolaşarak Mahalle halkının ramazanını kutladı. İftar öncesi Kuranı Kerim okundu. Akşam ezanının okunmasından sonra iftar duası yapıldı. İftar duasının ardından Vali Erdoğan Bektaş, vatandaşlarla birlikte orucunu açtı.

İftar yemeğinden sonra Ramazan davulcusu, davul eşliğinde maniler söyledi. Vali Bektaş ve Şehzadeler Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Ramazan davulcusuna bahşiş verdi.
Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2014, 09:23

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4