YUNUSEMRE'DE İLK RUHSAT VERİLDİ

YUNUSEMRE'DE İLK RUHSAT VERİLDİ
yunus_emre_tuhsat_24

Manisa'nın büyükşehir olmasıyla birlikte merkezde kurulan Yunusemre Belediyesi, ilk işyeri açma ve çalıştırma ruhsatını düzenlenen törenle verdi.

Belediye başkanlığı makamında düzenlenen törende Eylem Çalışkan'a Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, işyeri açma ve çalıştırma ruhsatını teslim etti.

Ruhsat teslim törenine Belediye Başkanı Mehmet Çerçi'nin yanı sıra belediye başkan yardımcıları Kılıç Kaya, Ramis Şiyak, Zabıta Müdürü Cengiz Şişmanlar, Eylem Çalışkan ve ailesi katıldı.

Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi teslim töreninde yaptığı konuşmada "Ruhsat sahibimize bereketli bol kazançlar temenni ediyorum. Yunusemre Belediyesi bir ekip olarak yoğun bir tempoda çalışıyor. Ekibimiz müdürlüklerimiz kendi alanlarında yoğun bir çalışma içerisinde. Bugün de Zabıta Müdürlüğümüzün ilk iş yeri açma ruhsatını vermiş olduk. Yunusemre Belediyesi olarak yapmamız gerekenleri yapmaya çalışıyoruz. Önümüzdeki günlerde daha yoğun bir şekilde projelerimizle gündeme geleceğiz. Çok büyük hayallerimiz ve yapacağımız işler var. Biraz daha sabırla insanlarımızdan anlayış bekliyoruz" dedi.

Belediye Başkanı Mehmet Çerçi'nin elinden ruhsat almanın ayrı bir onur olduğunu ifade eden Eylem Çalışkan ise "Kızlarımızın şansına bu işe giriştik. Böyle bir ortamda ruhsatı almak bizim için bir şans oldu. İnşallah uğurlu gelirsiniz" diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2014, 09:12

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4