Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan Ankara’da Milletvekilleri ile Buluştu

Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan, birtakım ziyaretler için gittiği Ankara’da AK Parti Manisa milletvekilleri ile bir araya geldi.

Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan Ankara’da Milletvekilleri ile Buluştu

          İlçeye yapılacak olan Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve birtakım projeler için görüşmeler gerçekleştiren Başkan Alhan, ayrıca Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı rahmetli Muhsin Yazıoğlu’nun da kabrini ziyaret etti.

          Birtakım ziyaretler için Ankara’ya giden Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet Alhan, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni ziyaret ederek AK Parti Manisa milletvekilleri ile bir araya geldi. AK Parti MKYK üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur ve AK Parti Manisa milletvekilleri İsmail Bilen, Mehmet Ali Özkan, Semra Kaplan Kıvırcık ve Tamer Akkal ile buluşan Belediye Başkanı Ahmet Alhan ilçede yapılacak olan çalışmalar ve projeler hakkında milletvekilleri ile görüş alışverişinde bulundu. Daha sonra MHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay’ı ziyaret eden Başkan Alhan ardından ilçede yapılacak olan Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu projesi ile ilgili Gençlik ve Spor Bakanlığı, Yatırım ve İşletmeler Genel Müdür Yardımcısı Prof. Dr. Süleyman Şahin'den bilgi aldı. Son olarak Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun kabrini ziyaret eden Başkan Alhan “Ankara ziyaretimiz oldukça verimli geçti. Manisa milletvekillerimiz ile Gençlik ve Spor Bakanlığı, Yatırım ve İşletmeler Genel Müdür Yardımcısı Prof. Dr. Süleyman Şahin ile bir araya gelerek ilçemizde yapacak olduğumuz çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Manisa milletvekillerimiz ve Prof. Dr. Şahin’e Ahmetli’mize yapacak olduğumuz çalışmalar için verdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum. Ayrıca Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı merhum Muhsin Yazıcoğlu’nun kabrini ziyaret ettik” dedi. Başkan Alhan’a ziyaretler sırasında AK Parti İlçe Başkan Harun Kaçar’da eşlik etti.

Kaynak; Belediye Bülteni

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4