AK Parti İlçe Başkanı Kazım Dilek Başkanlıktan İstifa Etti

AK Parti Turgutlu İlçe başkanı Kazım Dilek ve yönetim kurulu genel merkezden gelen talimat doğrultusunda görevlerinden istifa etti.

AK Parti İlçe Başkanı Kazım Dilek Başkanlıktan İstifa Etti
banner43

Ak Parti Turgutlu İlçe Teşkilatı, genel merkezin talimatı üzerine görevden alındı. Turgutlu AK Parti İlçe Başkanı Kazım Dilek “ Yeni yapılanma, AK Partimizi 2023, 2051 ve 2071 hedefleri doğrultusunda ileriye taşıyacağına inancımız tamdır” dedi.

2 yıldır Turgutlu AK Parti ilçe teşkilatı görevini sürdüren ve genel merkezden gelen talimat üzerine bugün itibariyle görevinden ayrılan AK Parti Turgutlu ilçe başkanı Kazım Dilek “2017 yılı Temmuz ayında tarafıma emanet edilen Turgutlu İlçe başkanlığı görevimi 30 Kasım 2019 itibariyle genel merkeze teslim etmiş bulunmaktayım. Bu süre zarfında 24 Haziran 2018 genel seçimleri ve 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde vatandaşlarımızın teveccühlerini kazanarak AK Partimizin Turgutlumuzda başarılı olması için elimizden geleni yaptığımıza inanıyorum. Yaptığımız görev sırasında hiçbir parti mensubumuzu, hiçbir vatandaşımızı siyasi parti ayrımı yapmaksızın, mezhep, din ve ırk farkı gözetmeksizin tamamen halka hizmet, Hakka hizmet düsturuyla hizmet ettik” dedi.

AK Parti genel merkezinin önümüzdeki günlerde yeni yönetime görevini tebliğ edeceğini bildiren Kazım Dilek “Yeni yapılanma ile AK Partimizin 2023, 2051 ve 2071 hedefleri doğrultusunda ileriye taşıyacak arkadaşlara tevdi edileceğine inanarak tüm yönetim kurulumuz ile birlikte istifa etmiş bulunuyoruz” dedi.

Kaynak: Kamil TEKMEN

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4