Akyüz; 'Mersinli ayniyet duygusuna sahip örnek bir kişi'

Akyüz; 'Mersinli ayniyet duygusuna sahip örnek bir kişi'
banner43
Akyüz; “Mersinli ayniyet duygusuna sahip örnek bir kişi”

Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bahattin Akyüz AK Parti Manisa Yunus Emre Belediye Başkan Aday Adayı Berk Mersinli’nin ahde vefaya önem veren, ayniyet duygusuna sahip örnek bir kişi olduğunu ve bu duruşuyla takdirleri üzerine topladığını kaydetti.

AK Parti Yunus Emre Belediye Başkan Aday Adayı Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bahattin Akyüz’ü ziyaret etti. Esnafı ekonominin can damarı olarak nitelendiren Mersinli; “Esnafımıza değer veriyor ve önemsiyoruz. Esnafımız ekonominin can damarı olduğu gibi aynı zamanda toplumsal ve sosyal yaşamın çok önemli bir parçasıdır. Bu duygu ve düşüncelerle Odalar arasında ki ilk ziyaretimi Esnaf ve Sanatkarlar Odasını yaptık. Oda Başkanımız Bahattin Akyüz’ü ve yönetimine bizi kabul ettikleri için teşekkür ediyoruz” dedi.

Esnaf ve Sanatkarlar Odasının konum itibariyle birlik ve beraberliği sağlayan önemli bir kuruluş olduğunu kaydeden Mersinli, “Esnaf ve Sanatkarlar arasında Ahilik duygusu çok önemli. Ahilik aynı zamanda esnaf ve sanatkârlar arasında işbirliği, dayanışma ve kaynaşmayı sağlayan en önemli kültür hazinelerinden biri”

Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bahattin Akyüz’de ziyaretinden dolayı Berk Mersinli’ye teşekkür ederek kendisini takdir ettiklerini belirterek Belediye Başkan Aday Adayı olarak kendisine başarı dileklerini iletti.
Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2013, 14:40

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner4